Sahne Perdesi Nasıl Yapılır?
Sahne Perdesi Nasıl Yapılır?

Sahne perdesi daha evvela bahsettiğimiz benzeri mekana özel ve mekanın özelliklerine uygun şekilde yapılan bir perde modelidir.Her sahne perdesinde aynı olan şeyler bulunduğu bunun gibi mekana özgü dokunuşlar gerektiren anlarda olmakta.

Sahne perdesi nasıl yapılır sorusunu cevaplamaya çalışacağımız bu yazımızda adım adım ifade etmek istiyorum.

ilk adım keşif ve ölçülendirme olacaktır.Bu aşamada sahneye ait bilgiler sayısal şekilde anlamlandırılır ve elimizde yapılacak işin detaylarını belirlemek için gereken sayısal veriler olacaktır.
ikinci aşamada Müşterinin hevesleri alınarak uygun olanlar ve olmayanlar seçilir ve müşteriye alternatif bir liste çıkarılır.
çıkartılan listede kullanılacak olan ray türü , motor türü ve ebatı kumaş çeşidi alternatifleri ile toplam fiyat teferruatları ayrıntılı şekilde verilecektir.
Onaylanan son teklif imalata başlayarak en iyi isçilikle belirlenen teslim tarihinde yerine sorunsuzca bir biçimde teslim edilmiş olur.
Her üründe olduğu bunun gibi ekonomik,ergonomi ve kalite fiyat uyumu için bütün seçenekler müşteri ile paylaşılır.Olabilecek her şeçenek bütün ayrıntıda son karar müşterinindir.